top of page
%D7%90%D7%94%D7%95%D7%93%20%D7%A8%D7%95%

עו''ד אהוד רוכב מתמחה בנזקי גוף על סוגיהם השונים. לאורך השנים צבר ניסיון עשיר במסגרת תפקידו כמנהל מחלקת נזקי גוף במשרדו של עו''ד אריק שלו ושות' - במסגרתו עסק בניהול תיקים מורכבים במיוחד, אשר הצריכו ממנו כישורי ליטיגציה מוכחים, לרבות היכרות מדוקדקת עם החקיקה בנושא. 

עו''ד רוכב מציג רזומה מרשים, הכולל ייצוג משפטי של חברות הביטוח הגדולות במשק, אותן ליווה במסגרת תפקיד נוסף בו שימש כחלק ממשרד עו''ד אטיאס, נווה, כהן ושות' - הנמנה בין המשרדים המובילים בישראל בתחום דיני הנזיקין והביטוח ונכלל בין רשימת 100 המשרדים הגדולים בישראל על פי דירוג גלובס. 

איכויותיו המשפטיות של עו''ד רוכב מקנות לקהל לקוחותיו ערך מוסף משמעותי, לרבות יכולות התבטאות גבוהות אותן הוא מציג בכתב ובעל פה, יחד עם כישורי ליטיגציה ושכנוע מוכחים מול השופטים והפוסקים במכלול הערכאות המשפטיות והוועדות הרפואיות (כולל ערכאות גבוהות, כדוגמת בתי משפט מחוזיים ובית הדין הארצי לעבודה). 

כחלק מה"אני מאמין" של עו''ד רוכב, הוא מייצג את קהל לקוחותיו תוך הקפדה על דיסקרטיות, נאמנות ונקיטת כלל ההליכים המשפטיים בסטנדרטים הגבוהים ביותר - במטרה להשיג תוצאות אופרטיביות מרביות ולהובילם להצלחות מרחיקות לכת.

bottom of page